Dlaczego zdecydowaliśmy się zamknąć forum?

Witajcie forumowicze,
zdecydowaliśmy, że ninniejsze forum zostanie zamknięte dla dalszych rozmów, ale baza wiedzy pozostanie w dalszym ciągu nienaruszona.

Zależy nam na rozwoju portalu społecznościowego, a mam wrażenie, że forum w obecnej postaci, umarło w sposób naturalny.
Portal społecznościowy jest w fazie budowy i nie uda się nam go postawić bez Was. Bez Waszych słów zachęty, ale i krytyki. Również pomocy, jeśli i taką chęć poczujecie.

Pozdrawiam Was serdecznie. Życzę powodzenia w dalszych krokach na drodze rozwoju.
Łukasz    lukasz@wolnaludzkosc.pl

PRZEPOWIEDNIE

[ Posty: 12 ]

PRZEPOWIEDNIE

sobota 29 paź 2011, 12:43Przepowiednia Indian Hopi


Ostatnie przepowiednie Hopi dla ludzi oraz LightworkerówTy powinieneś się doskonalić, będąc bowiem częścią Wszechświata, doskonalisz Wszystko.
Awatar użytkownika
Admin
Site Admin
 
Posty: 348
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2011, 09:39

Re: PRZEPOWIEDNIE

sobota 29 paź 2011, 13:16

Krzysztof JackowskiTy powinieneś się doskonalić, będąc bowiem częścią Wszechświata, doskonalisz Wszystko.
Awatar użytkownika
Admin
Site Admin
 
Posty: 348
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2011, 09:39

Re: PRZEPOWIEDNIE

sobota 29 paź 2011, 13:29

Przepowiednia 2012 Jay Weidner

Ty powinieneś się doskonalić, będąc bowiem częścią Wszechświata, doskonalisz Wszystko.
Awatar użytkownika
Admin
Site Admin
 
Posty: 348
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2011, 09:39

Re: PRZEPOWIEDNIE

sobota 29 paź 2011, 13:59

Kompilacja z października 2011

Ty powinieneś się doskonalić, będąc bowiem częścią Wszechświata, doskonalisz Wszystko.
Awatar użytkownika
Admin
Site Admin
 
Posty: 348
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2011, 09:39

Re: PRZEPOWIEDNIE

sobota 29 paź 2011, 14:03

Przepowiednia z filmu Esoteric Agenda
Ty powinieneś się doskonalić, będąc bowiem częścią Wszechświata, doskonalisz Wszystko.
Awatar użytkownika
Admin
Site Admin
 
Posty: 348
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2011, 09:39

Re: PRZEPOWIEDNIE

sobota 29 paź 2011, 14:39

Plany illuminatów:

Ty powinieneś się doskonalić, będąc bowiem częścią Wszechświata, doskonalisz Wszystko.
Awatar użytkownika
Admin
Site Admin
 
Posty: 348
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2011, 09:39

Re: PRZEPOWIEDNIE

sobota 29 paź 2011, 19:07

Mały remake przepowiedni hopi ;D ;D
daniel893
 
Posty: 12
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2011, 20:40

Re: PRZEPOWIEDNIE

czwartek 05 sty 2012, 17:51

3 stycznia 2012 "Global News" Piotr Piątak

Przepowiednie na 2012 rok

Według chińskiego kalendarza przypada Rok Wodnego Smoka. Wodne smoki mają mniejszy temperament niż inne, co pozwala im lepiej oceniać sytuację, być mniej zapatrzonymi w siebie i lepiej słuchać innych. Wodne smoki rozumieją również, jak ważna jest cierpliwość. Jednak ich działania mogą okazać się tragiczne w skutkach, jeżeli wcześniej nie poczynią odpowiednich analiz. Wodne smoki często rozpoczynają nowy projekt przed zakończeniem poprzedniego, co może prowadzić do porażki.

To będzie rok Smoka Wody Yang, gdzie Smok jest magazynem Wody i równocześnie silną Ziemią;
Wąż kiedy utworzył koło wziął swój ogon we własne usta, scalił cały kosmos. Stało się wszystko we wszystkim. Naturalny cykliczny ruch dający wszelkie życie. Kosmiczny wąż-smok scalony w jedno koło jest nazywany Ouroboros (uroborus) 
Ouroborus jest mistycznym symbolem i jest bardzo ważny w wielu religiach. W języku koptyckim ouro - znaczy król, ob - wąż. Znany już był w Egipcie 1600 lat p.n.e. Stamtąd przeniósł się do Fenicjan i starożytnej Grecji Platon opisywał planetarny ruch scalony w jedność. Pierwszy opisał węża jedzącego własny ogon, kosmiczny cykl i ciągłość życia we Wszechświecie.
Ouroboros znaczy, życiowy konflikt, kiedy życie mija i przychodzi śmierć ..., ale koniec znaczy też początek ... 
Rok 2012 będzie rokiem smoka. Na ten czas są spodziewane wielkie kosmiczne zmiany. W 21 grudnia, według kalendarza Majów w centrum galaktyki utworzy się kosmiczne łono, miejsce śmierci, transformacji, regeneracji i odrodzenia. Będzie to bardzo mocny astrologiczny moment. Różne krążą na ten temat przepowiednie i różne scenariusze wymyślają ludzie. 

Źródło → http://www.vismaya-maitreya.pl/rok_2012 ... y_waz.html

Schodząc bardziej na Ziemię, rok 2012 może być rokiem pamiętnym również z innych powodów. Będą wybory w USA a poparcie Baracka Obamy jest tak słabe, że wręcz potrzebuje konfliktu zbrojnego, aby scalić Amerykanów. Wojna z Iranem jest wiec chyba tylko formalnością. To typowa zagrywka amerykańskich prezydentów żerujących na tym, że społeczeństwo amerykańskie nie jest skłonne do zmian przywódcy w czasie wojny. W USA rośnie ruch poparcia dla Rona Paula, którego poglądy można porównywać do tych, jakie posiadał Ronald Reagan. Czas pokaże czy 6 listopada 2012 będziemy mieli nadal czterdziestego czwartego prezydenta USA czy już czterdziestego piątego.

Obecny już rok 2012 stał się pamiętny zanim jeszcze na dobre się rozpoczął. Już dawno zwolennicy rychłego końca świata czy też transformacji, wskazywali na szczególną datę 21 grudnia 2012. Data była zgodna, ale teorie końca różne. Teraz dodatkowo do teorii klasyfikowanych jako niepoważne dochodzą nowe, bardzo realne zagrożenia związane ze światową sytuacją geopolityczną.

Przyjrzyjmy się różnym prognozom, przepowiedniom oraz rokowaniom na rok 2012.

Council on Foreign Relations (CFR)

Centrum Akcji Prewencyjnej, dział amerykańskiej, niezależnej Rady Stosunków międzynarodowych (CFR) zajmujący się analizą zagrożeń, opublikował doroczny raport na temat potencjalnych konfliktów i ataków.

1.Punkty zapalne

CFR wyliczył 30 punktów zapalnych na świecie i wyznaczył za obszar największych zagrożeń "niespokojną część świata (...) od północno-zachodniego wybrzeża Afryki, przez północ kontynentu, Półwysep Arabski, po Hindukusz.
Szczególnie niebezpieczna w 2012 roku będzie eskalacja ataków w Pakistanie oraz ewentualne umocnienie się wpływów Iranu na rozległym, roponośnym obszarze od zachodniego Afganistanu do Morza Śródziemnego.
Jeśli prezydent Baszar el-Asad przetrwa rewoltę w Syrii, a Irak będzie niestabilny, hegemonem regionu może zostać Iran. Byłoby to niebezpieczne, nawet bez irańskiej broni masowego rażenia. W grudniu Teheran zagroził odcięciem dostaw ropy transportowanej przez strategiczną Cieśninę Ormuz.

2. Cyberatak, kryzys strefy euro.

Na drugim miejscu rankingu zagrożeń CFR po raz pierwszy znalazł się zmasowany cyberatak na infrastrukturę USA: telekomunikację, sieć energetyczną, rezerwy ropy i gazu, wodociągi etc. Cyberatak włączono do grupy zagrożeń, które mogą spowodować interwencję wojskową USA.
W grupie największych zagrożeń dla CFR umieścił też drastyczne nasilenie się kryzysu strefy euro, prowadzącego do rozpadu unii walutowej, co spowodowałoby głęboką recesję.

3. Niebezpieczna destabilizacja Egiptu

W osobnej kategorii CFR grupuje problemy dotyczące sojuszników USA i krajów o strategicznym znaczeniu dla bezpieczeństwa Ameryki.
Niebezpieczna byłaby więc destabilizacja Egiptu, bo miałoby to złe implikacje dla całego regionu.
Szczególnie groźny byłby wybuch konfliktu między Indiami a Pakistanem, który mógłby się przerodzić w konfrontację militarną. Iskrą, która mogłaby wywołać takie starcie, byłby akt terroru.
Na Morzu Południowochińskim może dojść do konfliktu i starć marynarek wojennych, ponieważ ścierają się tam roszczenia terytorialne Chin oraz Wietnamu, Filipin, Tajwanu, Malezji i Brunei.
Administracja USA powinna też uważnie obserwować sytuację w krajach, w których eskalacja konfliktów, przemocy, czy rebelii może doprowadzić do wojen lub klęsk humanitarnych, jak w Syrii, Jemenie, czy Afganistanie.

4. Niepokojąca sytuacja w Rosji.

Kolejne ostrzeżenie dotyczy wybuchu pierwszych poważnych niepokojów w Rosji, odkąd Putin zbudował tam "neoimperialną, kontrolowaną przez KGB oligarchię".

5. Najgorzej rokująca część świata.

Jednak najgorzej rokującą częścią świata jest pas ziemi ciągnący się od Maroka po Hindukusz. Trwające już konflikty - w Syrii, Pakistanie, Sudanie i Afganistanie.
Trzeba też uważać na te kraje w regionie, w których wojny mogłyby przybrać wymiar międzynarodowy: Iran, Pakistan, Izrael-Palestyna, Syria, Sudan, Somalia.

6. Arabska wiosna ożywi konflikty etniczne i religijne?

Analitycy Stratforu, CFR i innych instytucji dość jednogłośnie określają też fenomen "arabskiej wiosny" jako trudną do jednoznacznej oceny serię rewolucji politycznych, które mogą jeszcze zgotować wiele chaosu w całym regionie i ożywić stare konflikty religijne, etniczne i plemienne. Portale społecznościowe i szybkie komunikatory przyśpieszają dzielenie się frustracją i mobilizowanie bojowników.

CFR Przypomina też, że "globalizacja ułatwia rozprzestrzenianie się konfliktów", a napięcia między obszarami nędzy a Zachodem sprawiają, że sytuacja międzynarodowa bywa coraz częściej postrzegana "w kategoriach konfliktu międzycywilizacyjnego".
Konflikty, prowadzące do poważnych kryzysów, a nawet interwencji militarnej USA mogą zostać wywołane - według CFR - przez destabilizację Korei Północnej, błyskawiczny rozwój programu nuklearnego Iranu, nasilenie się w Meksyku wojny karteli narkotykowych, kryzys w Pakistanie, które zepchnie kraj w chaos lub wręcz otwarty konflikt z USA, wywołany atakiem terrorystycznym na dużą skalę.

http://fakty.interia.pl/swiat/news/rok- ... ,1740962,4

Pastor Lindsey Williams

8 i 9 grudnia Lindsey Williams w Alex Jones Show przekazał szereg nowych informacji z kręgu globalistów na temat Iranu i niektórych wydarzeń, które będą miały miejsce w nadchodzącym roku 2012.

Iran
Na przestrzeni 2012 roku anglo-amerykański establishment planuje zaatakowanie Iranu. Plan ten zakłada jednak nietypową taktykę, zakładającą zmuszenie Iranu aby na oczach wszystkich, oficjalnie wystrzelił jako pierwszy. Tak więc ani USA, ani Izrael ani NATO oficjalnie nie wystrzelą jako pierwsi. Natomiast nieoficjalnie będą bombardować jednostki, ludzi, zabudowania na terenie Iranu, co zresztą już ma miejsce. Do tej pory zbombardowano dwie bazy wojskowe i wioskę. Pytanie ile tego typu aktów terroru będzie tolerował Iran na swoim terytorium? Oprócz zaczepnych działań terrorystycznych, anglo-amerykańskie imperium nałoży wszystkie możliwe ekonomiczne i prawne ograniczenia, embarga, utrudnienia, blokadę środków finansowych itp.
Głównie ze względów politycznych wojna z Iranem planowana jest na wrzesień-październik 2012. Wybory w stanach odbędą się w listopadzie 2012, a obecnie zasiadający prezydent Obama ma minimalne szanse na reelekcję. Aby zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej, wybory muszą się odbyć w aurze zagrożenia narodowego. W ten sposób Obama będzie mógł pokazać silną rękę przywódcy i obrońcy narodu. W terminologii wyborów w stanach zjednoczonych akt wojny/terroru zaraz przed wyborami nazywany jest "October suprise" (październikowa niespodzianka). Żaden zasiadający prezydent nie przegrał wyborów w kontekście wojny/zagrożenia wojną, obywatele boją się zmiany w szeregach całej administracji w sytuacji zagrożenia. Czy i tym razem historia się powtórzy?

Wsparcie Rosji i Chin dla Bliskiego Wschodu

Sytuację na Bliskim Wschodzie komplikuje zaangażowanie się Rosji i Chin. Rosja po raz pierwszy od upadku bloku wschodniego angażuje się militarnie w konflikt wspierając Syrię. Rosjanie wysłali do Syrii najnowsze pociski typu Iskander i prawdopodobnie również S-300, w celu wsparcia rządu Assada, który gwarantuje utrzymanie jedynego rosyjskiego portu wojskowego na morzu śródziemnym. Rosja wysłała również w rejon Syrii własne statki. Chiny wspierają Iran i Pakistan w ich dążeniu do uniezależnienia się od USA. Wraz z początkiem konfliktu Chiny wstrzymają handel z zachodem tj USA i krajami NATO.

Obecnie USA wraz z NATO chcą wejść militarnie do Syrii. W razie konfliktu Iran zadeklarował pomoc dla Syrii. Z kolei Iran ma za sojusznika Chiny i niebezpośrednio Rosję będącą zaangażowaną w Syrii. Tymsamym jakikolwiek konflikt z Iranem i Syrią może zaangażować wszystkie najważniejsze siły na świecie (USA, NATO, Chiny i Rosję) co może stać się punktem zapalnym dla trzeciej wojny światowej.

Już dziś Iran przeprowadza manewry zamknięcia cieśniny Ormuz przez, którą przepływa około 40% ropy dla całego świata. Zamknięcie tego szlaku żeglugowego wyśle ceny powyżej 200$ za baryłkę, czyli dokładnie tak jak tego chcą anglo-amerykańskie elity

Inne przepowiednie Williamsa

Według L. Williamsa rok 2012 będzie również rokiem krytycznych zmian społecznych. Społeczeństwa będą poddane bardzo agresywnej demoralizacji, co w kręgach elit określane jest jako "mesjasz diabła". W mediach i przez polityków promowana będzie kampania strachu. W ten sposób wszyscy będą żyli w strachu, pozbawiając się krytycznego myślenia i analizowania zdarzeń. Oczywiście odpowiedzią na wszystkie lęki i demoralizację społeczeństwa będzie nowy globalny Anglo-Amerykański system, nowa waluta światowa i system ekonomiczny, jednym słowem Nowy Porządek Świata, przed którym od lat wszyscy znający problematykę ostrzegają.

http://www.prisonplanet.pl/polityka/lin ... ,p96542396

Krzysztof Rybiński
Polski ekonomista i publicysta, doktor habilitowany nauk ekonomicznych, były wiceprezes Narodowego Banku Polskiego (2004–2008).

Ogólnie

Rok 2012 może być przełomowy w wielu wymiarach. Może zakończyć funkcjonowanie pewnego modelu rozwoju opartego na corocznym wzroście długu. Może to być rok wzrostu napięcia geopolitycznego na miarę XXI wieku, na przykład pierwsze – “przypadkowe” – starcie w powietrzu i na morzu jednostek chińskich i amerykańskich. Na to nałożą się problemy 7-miliardowej ludzkości, gatunku który swoją liczebnością zaczął zagrażać równowadze na planecie Ziemia.

Świat

Odbędą się jeszcze trzy szczyty ostatniej szansy dla strefy euro, przed każdym Financial Times napisze, że zostało 10 dni na uratowanie Europy. Żaden szczyt nie zatrzyma kryzysu. W styczniu-lutym rynki finansowe zostaną trafione pociskiem z ratingowej bazooki. W strefie Euro tylko Niemcy będą miały rating AAA, ale z perspektywą negatywną. W połowie roku EBC przeprowadzi operację bazooka 2. Będzie nieskuteczna. Strefa euro będzie w recesji, UE wejdzie w recesję pod koniec roku. Nie będzie zielonych wysp. Negocjacje w sprawie oddłużenia Grecji się załamią, run na banki w Grecji przyspieszy, pod koniec roku już będzie wiadomo, że Grecja musi opuścić strefę euro. Recesja we Włoszech będzie bardzo głęboka, pakiet Montiego jeszcze ją pogłębi, dług publiczny w relacji do PKB zacznie szybko rosnąć. Oprocentowanie obligacji Włoch przekroczy 10%, Włochy poproszą MFW o wsparcie, ten odmówi z braku środków. Na rynkach zapanuje panika. We Włoszech wprowadzą podatek kryzysowy od aktywów, ale ta decyzja jeszcze przyspieszy i tak już silny proces wycofywania środków z banków. Węgry zbankrutują. W Europie wystąpi efekt domina, w wielu krajach będzie hurtowy, a w niektórych detaliczny run na banki. Wiele banków zostanie znacjonalizowanych z obawy przez bankructwem. Giełdy spadną, zostaną przebite dołki z marca 2009 roku. Za euro będzie się płaciło mniej niż jednego dolara.
USA wejdzie w recesję w drugiej połowie roku. Będzie płytka w porównaniu z europejską.
Kraje BRIC odnotują spowolnienie wzrostu, niewykluczone że dwa z nich wejdą w recesję.
Bańka na rynku nieruchomości w Chinach będzie dalej pękać, załamią się rynki eksportowe, będą tysiące strajków dziennie. Zostaną stłumione.
W Rosji będą kontynuowane protesty przeciw fałszowaniu wyborów. Zostaną stłumione.
Izrael zaatakuje Iran. Ceny ropy przekroczą 200 dolarów za baryłkę, to pogłębi recesję w Europie i doprowadzi do globalnej recesji. Iran zablokuje cieśninę Ormuz, ceny ropy na krótko skocza do 300 dolarów co jeszcze pogłębi recesję. Ameryka i Chiny wyślą swoje wojska w rejon konfliktu.
Z powodu kryzysu i biedy w krajach Afryki północnej władzę przejmą ugrupowania, które nie będą miały wiele wspólnego z demokracją.
Ziemia nie będzie tolerowała 7-miliardowego gatunku który zagraża równowadze, dojdzie do co najmniej jednej poważnej pandemii (SARS, ptasia grypa lub coś podobnego, znanego z historii lub nowego).
Wahania klimatu się nasilą, wichury, tornada, susze, powodzie będą bardzo częste, ceny żywności silnie wzrosną.

Polska

Pierwsza połowa roku będzie jeszcze całkiem dobra, w drugiej połowie wzrost silnie wyhamuje, a pod koniec roku będą pierwsze symptomy nadchodzącej recesji.
Złoty osłabnie do walut obcych, dolar i euro będą kosztowały ponad 5 złotych, frank ponad 4 złote.
Według statystyk unijnych polski dług publiczny zbliży się do 60 procent PKB, rząd nasili proceder kreatywnego chowania długu. Deficyt sektora finansów publicznych wzrośnie w porównaniu z 2011 rokiem (po uwzględnieniu schowanego deficytu).
WIG20 na krótko spadnie do poziomu trzycyfrowego, potem nieco się odbije. Wiele banków które mają matki za granicą będzie w Polsce na sprzedaż. Kupujący będą lokalni i wschodni. W Polsce wystąpi jeden lub więcej run na bank, ale zostanie zażegnany przez odpowiednie zastrzyki płynności z NBP. Bezrobocie silnie wzrośnie, pod koniec roku rejestrowane bezrobocie przekroczy 16 procent.
Nie będzie wcześniejszych wyborów, masowe media za nadchodzący kryzys winą obarczą siły wyższe i destrukcyjną opozycję. Sejm będzie zajęty sprawami legalizacji marihuany, odbieraniem immunitetów, odwoływaniem ministrów, powoływaniem komisji śledczych.Rząd dokona kolejnego skoku na OFE, zabierze całą składkę i przygotuje się do przejęcia aktywów, jak na Węgrzech. Powiedzenie „tutaj też może być Budapeszt” nabierze nowego znaczenia.

Prognozy lżejsze ;)

Facebook zacznie tracić użytkowników
Polska drużyna prawie wyjdzie z grupy na euro 2012,
Hanka Mostowiak powróci, okaże się że miała siostrę bliźniaczkę
Sarkozy i Obama przegrają wybory
Tusk znowu powie u Lisa że kolejny rok może być trochę trudniejszy

http://www.rybinski.eu/

NASA i pole magnetyczne Ziemi

Specjaliści z NASA biją na alarm: w magnetosferze, czyli warstwie chroniącej Ziemię przed wiatrem słonecznym, wytworzyły się potężne wyrwy. Pole magnetyczne Ziemi nie tylko słabnie, ale stało się również nieobliczalne – pisze kp.ru. Czy Ziemię czeka potężne „słoneczne
uderzenie”? Na wszelki wypadek naukowcy rozpatrują najgorszy scenariusz. Amerykańska NASA właśnie opublikowała raport „Zagrożenia kosmicznej pogody: konsekwencje społeczne i ekonomiczne”. – Konsekwencje nagłego słonecznego sztormu, który przedrze się przez otwory w magnetosferze Ziemi, są porównywalne z wojną jądrową albo upadkiem gigantycznej asteroidy na Ziemię – ostrzega profesor Daniel Beiker, ekspert NASA z uniwersytetu w Colorado, który był odpowiedzialny za przygotowanie raportu.

http://losyziemi.pl/nasa-ostrzega-przed ... dla-ziemi/

Aktywność słoneczna w 2012 roku - Jerzy Dora

Czy w roku 2012 dojdzie do aktywności słonecznej, która zniszczy naszą cywilizację ? Na to pytanie odpowie nam JERZY DORA - wybitny inżynier i naukowiec.Patrick Geryl

Najczęściej występującą teorią na 2012 rok jest ta zakładająca przebiegunowanie i to jako zjawisko gwałtowne. Proces miałby przebiegać dokładnie tak jak w filmie „2012”nakręconym w Hollywood. Czyli zatrzymanie ruchu Ziemi, siła odśrodkowa, oceany się przelewają, wielkie tsunami, biblijny potop. Potem Ziemia się zacznie obracać w drugą stronę a bieguny będą zamienione w jeden dzień. Ta teoria jest propagowana przez niejakiego Patryka Geryla, który dodatkowo oferuje możliwość przetrwania w budowanych w Górach Atlas w Afryce schronieniach.

Zwolennicy Geryla wierzą, że cały proces będzie wywołany przez Słońce a konkretnie hiperaktywność słoneczną. Jeszcze inni wskazują, że włącznikiem procesu przebiegunowania może być dostanie się Układu Słonecznego w galaktyczny równik i obłok energetycznego gazu, który wykryły przecież sondy kosmiczne Voyager.

Jest też duża grupa, którą nazwać można teoretycy Nibiru. Oni uważają, że to właśnie ta dodatkowa planeta o orbicie wydłużonej do 3657 lat obiegu spowoduje wielkie katastrofy na Ziemi. Planeta nadlatuje od strony Słońca i dlatego nie możemy jej zobaczyć. Nibiru jest też prawdopodobnie brązowym karłem, czyli obiektu o masie jednej dziesiątej Słońca, ale około 80 razy większej od Jowisza. Przejście takiego ciała niebieskiego zaburzyłoby orbity planet i byłoby czymś katastrofalnym.

Nancy Lieder

Nie sposób tutaj nie wspomnieć o słynnej Nancy Lieder, która wokół oczekiwania na nadejście Nibiru stworzyła swoisty kult. Nancy twierdzi, że posiada kontakt telepatyczny z obcą rasą z Zeta Reticuli. To jest ten sam układ gwiezdny, w którym rozgrywała się akcja klasycznego filmu science fiction "Obcy" z Sigourney Weaver. Nancy już raz się pomyliła, gdy uznała, że koniec nadchodzi w 2003 roku. Zwolennicy jej teorii umieszczali nawet zdjęcia planety Nibiru robione rzekomo w różnych części globu. Po nieudanym końcu świata Nancy Lieder straciła wielu zwolenników, ale nadchodzący 2012 poprawił sytuacje osobową tego internetowego kultu.

Warto też dodać, że naukowcy przychylają się do teorii, że coś dużego, w znaczeniu o sporej masie, znajduje się w układzie słonecznym. Odkryty obiekt tego typu nazwano Tyche. Na istnienie dużego drugiego po Słońcu obiektu prawdopodobnie gdzieś w okolicach pasa Kuipera. Wskazują na to subtelne różnice w ekscentryczności orbity ciał znajdujących się w Układzie Słonecznym, ale jako dowód podaje się też odkształcenie orbity sond kosmicznych Pionier, co zaznaczmy mogło być błędem obliczeniowym.

2012 - Prawda, nie tylko przepowiednia – NithyanandaKrzysztof Jackowski

A oto wizje dotyczące roku 2012 przedstawione na łamach SE:

Rok 2012 będzie straszny. Pogłębiający się kryzys, szaleńcze ceny paliwa i żywności. To będzie rok wielkich przełomów i niepokojów. Upadek Unii Europejskiej, kompletna przebudowa polskiej sceny politycznej. Taką wizję nadchodzącego roku ma Krzysztof Jackowski (46 l.), najsłynniejszy polski jasnowidz. Czy jego apokaliptyczne wizję się sprawdzą? Oby nie! Ale niestety ten człowiek rzadko się myli.

Jego ubiegłoroczna przepowiednia na 2011 rok, którą ujawnił "Super Express", spełniła się prawie w stu procentach.

Jasnowidz przewidział wielkie trzęsienie ziemi w Japonii. Mówił o fatalnym roku dla gospodarki, również Polski, o tym, że cena benzyny przekroczy psychologiczną barierę 5 złotych i o drastycznych podwyżkach cen żywności. I to wszystko dzieje się na naszych oczach... A oto jego wstrząsająca wizja na nadchodzący rok.

Styczeń w polskiej gospodarce będzie względnie spokojny. W lutym dojdzie do finansowego trzęsienia ziemi. Nastąpi wielki krach na giełdzie. W ciągu następnych dwóch miesięcy sytuacja się pogorszy i dojdzie do załamania gospodarczego. Ceny wzrosną o jedną trzecią, a bezrobocie sięgnie 23 procent.

W pierwszej połowie roku z Unii Europejskiej wystąpi Wielka Brytania i Irlandia. W drugiej połowie Polska, Węgry i Grecja będą totalnymi bankrutami. Obronią się jedynie Włochy. To we Francji skumulują się negatywne nastroje związane z sytuacją w UE. Dojdzie do przewrotu. Pojawi się nawet groźba zbrojnej interwencji. To wydarzenie będzie początkiem podziału Unii. Powstanie Unia bis, w której znajdą się kraje spoza strefy euro.

Sytuacja na świecie spowoduje, że ceny paliw drastycznie wzrosną. W drugiej połowie roku cena paliwa do diesla sięgnie 7,20 zł, benzyny 6,80 zł. Podróżowanie samochodem będzie luksusem.

Pogłębiający się kryzys sprawi, że ceny walut będą się wahać. Najbezpieczniejszą walutą będzie dolar. To w niego najlepiej inwestować.

Mimo fatalnej sytuacji polityczno-gospodarczej polski rząd przetrwa ten rok. Nie uda się to natomiast PiS-owi. Jarosław Kaczyński nie będzie się liczył w polityce. Jego elektorat przejmie Solidarna Polska ze Zbigniewem Ziobrą na czele. Leszek Miller przegra partyjne wybory w SLD z Ryszardem Kaliszem.

Ojciec dyrektor Tadeusz Rydzyk przestanie szefować Radiu Maryja i TV Trwam.

Podczas mistrzostw EURO 2012 polska reprezentacja nie wyjdzie nawet z grupy. Do półfinału awansuje drużyna Ukrainy. Mistrzem Europy zostanie Francja.

Latem Polaków znów zaskoczą pogodowe anomalie. Lato będzie ulewne.

Stany Zjednoczone ucierpią w wyniku trzęsienia ziemi w skali dotychczas niespotykanej. USA uwikłają się także w kolejny konflikt zbrojny. Amerykańskie wojska wejdą do Iranu.

- Jaka pogoda?

- Ta zima to same anomalie i będzie raczej cieplej.

- A wiosna?

- Wiosna będzie zatruta. Coś się będzie działo z powietrzem. Może nie w Polsce, ale bardzo się będziemy bali powietrza. Będziemy się bali oddychać.

- A poza tym?

- Wiosna sucha, lato bardzo mokre, nie za bardzo ciepłe.

- A zima?

- Zima bardzo zła. Zła dla ludzi.

- Czego się możemy w tym roku spodziewać? Jakichś wstrząsów?

- To będzie rok dwóch wstrząsów. Pierwszy, wiosenny. I drugi, późnoletni.

- Ale pod jakim względem?

- Nie wiem. Pytała pani o wstrząsy. Wtedy będą się działy jakieś złe rzeczy.

- A Euro 2012?

- Będzie przez nas mniej przeżywane z powodu napiętej sytuacji i niepokojów. W jednym z krajów europejskich zacznie się totalna rewolucja.

- W Grecji?

- Nie, nie w Grecji. We Francji lub kraju ościennym, gdzieś obok Francji. To będzie jak zamach stanu. Od tego momentu w Europie zaczną się dziać naprawdę niedobre rzeczy. Kraje Europy będą chciały reagować jako Wspólnota, ale to będzie problematyczne. I powiem coś niepopularnego, ale dopóki Jaruzelski żyje, to ktoś mu musi powiedzieć, że mu w przyszłości będą stawiać pomniki.

- W końcówce tej zimy rząd będzie miał problemy w parlamencie. UE nie będzie w stanie zapanować w ciągu dwóch, trzech miesięcy nad sytuacją ekonomiczną w Europie i drobne załamania będą następować jedno po drugim. Państwa wschodzące będą coraz bardziej krzyczeć i robić ferment. Rząd będzie bardzo za Unią i straci w Sejmie poparcie ludzi, których udało mu się dla siebie pozyskać. Od wiosny nie będzie sobie radził z gospodarką. I będą poważne niepokoje na świecie. Ja cały czas boję się wojny.

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/przepo ... 20137.htmlI jeszcze na koniec informacja o "mieście na Śląsku, które się zamieni w gruzy". Tę informację Jackowski podał w programie "Dzień Dobry TVN".

http://dziendobry.tvn.pl/video/jasnowid ... 17075.html
Ian Xel Lungold
Uzbrojony w kilka kartek i pióro wyjaśnia działanie świadomości i cel ewolucji na podstawie wzorca, którymjest Kalendarz Majów. Od wielkiego Wybuchu, po czasy obecne aż do 28 października 2011 roku kiedy to kalendarz i jego aspekty stworzenia zbiegają się w jednym punkcie. Ten 3 godzinny Wykład to prawdziwe lekarstwo na stres związany z natłokiem wydarzeń, który wszyscy zaczynamy odczuwać.
Poprzez zrozumienie mechanizmów działania otaczającej nas rzeczywistości i cel w jakim to wszystko zmierza możemy ze spokojem patrzeć w przyszłość jak na przewidywalną układankę. Przestajemy być wtedy niewolnikami procesów, których nie rozumiemy albo nie zauważamy. Pojmując je możemy stać się bardziej elastyczni i przetrwać kiedy sytuacja na świecie zacznie wymykać się spod kontroli.Joanna Rajska, Monika Rajska, Jacek Czapiewski „Hiperfizyka”

Fala - kosmiczne zjawisko dotyczące całej galaktyki. Fala, jak to fala, przesuwa się po przestrzeni. Jej „szerokość” obejmuje kilkanaście naszych lat. Jej czoło dotarło do nas już kilka lat temu. Apogeum nastąpi pod koniec roku 2012 i będzie utrzymywało się przez kilka miesięcy. Przez następnych kilka lat natężenie będzie malało

Zanim jednak cywilizacja wraz z planetą przejdą do następnego etapu ewolucji, będzie trzeba przejść przez kilka nieprzyjemnych okoliczności. Ponieważ fala wywoła częściowe zniszczenie dotychczasowych układów fizycznych siatek strukturalnych – to wszystkiego można się spodziewać ze strony środowiska fizycznego. Trudno przewidzieć, co stanie się w czasie przemodelowania siatek i dodania cząstek, i atrybutów. Planeta może kompletnie wyjść z równowagi. To zresztą już się dzieje. Gwałtowne zmiany klimatu, wiele ruchów struktur głębokich warstw Ziemi, już wywołują ogromne trzęsienia ziemi i wybuchy wulkanów. To dopiero początek.

Największym jednak kłopotem może okazać się Słońce. Fala dotyczy również naszego Słońca. W strukturze gwiazdy wywoła zmiany warunków fizycznych. Co z tego wyjdzie – tego nie wie nikt. Ilość zmiennych jest tak duża, że nawet najbardziej zaawansowane naukowo cywilizacje nie są w stanie tego dokładnie przewidzieć. To, że ze Słońcem już dzieje się coś dziwnego, wiedzą naukowcy z jego obserwacji. Wiedzą oni jedynie „coś”. Obserwują, że jest nienormalnie. Ale nie mają pojęcia dlaczego tak jest.

Słońce, zamiast wejść już w swoją zwiększona aktywność, zgodnie z cyklem 11-letnim, jest wręcz spowolnione. Pod wpływem fali i dodatkowych cząstek przebudowuje się grawitacja. Ma to wpływ na cały układ słoneczny. Szykują się więc zmiany naprawdę gruntowne. Jeśli Słońce zechce w sposób gwałtowny rozładować gromadzące się w jego wnętrzu napięcia, to „poczęstuje” nas taką ilością swojej masy, że nasza nieodporna na nic technologia, zwyczajnie nie wytrzyma tego. Przede wszystkim w niebezpieczeństwie jest elektronika.

Satelity komunikacyjne (szpiegowskie też), komputery, bazy danych, itp. W następnej kolejności padną generatory prądu. Ta cywilizacja bez elektroniki, a tym bardziej bez prądu, praktycznie nie istnieje.
Prawdopodobieństwo strat spowodowanych wyrzutem masy koronalnej liczone z piątej gęstości w styczniu 2011 roku, wynosiło: 57% szans na niewielkie straty – niestety, to prawdopodobieństwo maleje, ale procesy nie są liniowe i może groźna sytuacja się nie zrealizuje. Kilka procent prawdopodobieństwa na bardzo duże straty, 20% na średnie. Średnie straty to zniszczenie elektroniki i spalenie generatorów oraz śmierć kilu procent populacji wyłącznie z tego powodu.

Nie będzie natomiast gwałtownego przebiegunowania. Bieguny w tej chwili przyśpieszyły przesuwanie się, ale będzie to trwało jeszcze dziesiątki lat. Prawdopodobny najbliższy termin na gwałtowne przestawienie jest za 58 lat, lecz tylko w przypadku specjalnej ingerencji (np. szóstej gęstości).
Mówi się o kilku dniach ciemności. W kosmosie nikt nic na ten temat nie wie. Jeśli chcielibyśmy snuć przypuszczenia, to może chodzić o interwencję obcej cywilizacji, która zamanipuluje planetą. Jak wspomniałam w poprzednim rozdziale możliwości mają ogromne. Lecz taka manipulacja, bez wiedzy Ziemian, nie wróżyłaby niczego dobrego.

http://www.hiperfizyka.pl/

„Podwórkowe” horoskopy ;)

Andrzej Jamróz, astrolog:

Układ planet pokazuje, że świat będą nękać trzęsienia ziemi. Nie dotrą one do Polski. Jeśli nie musimy podróżować, lepiej się powstrzymajmy. Rok będzie sprzyjał budowaniu, warto nawet zadłużyć się w tym celu. Tym, którzy zgromadzą zbyt wiele zabraknie pomysłów, jak zagospodarować majątek. Duże fortuny mogą upaść.

Wbrew oczekiwaniom Euro 2012 nie wzbudzi tak wielkiego zainteresowania. Pojawią się głosy krytyki, że pieniądze zamiast na organizację lepiej było przeznaczyć na służbę zdrowia czy rozwijanie sportu. Do głosu dojdą naukowcy, którzy podzielą się swoimi rewolucyjnymi odkryciami. Ludzie przestaną polegać na autorytetach, zaczną sami wyciągać wnioski. To zaś zaowocuje ożywieniem prasy papierowej i bibliotek.

Horoskop 2012

Dla wielu osób początek nadchodzącego rok będzie ważny pod względem finansowym. Wszystko za sprawą Jowisza, który do lipca będzie przebywał w znaku Byka. Nie zdziw się więc, jeśli to właśnie wtedy poczujesz potrzebę stabilizacji materialnej lub zaczniesz poszukiwać najlepszych sposobów na pomnożenie oszczędności.

Horoskop 2012

Korzystny układ gwiazd sprawi również, że przez większą część roku, dla wielu znaków zodiaku nie będzie rzeczy niemożliwych. Dzięki praktycznemu i racjonalnemu podejściu życie zawodowe zacznie nabierać rozpędu, nawet u tych osób, które do tej pory narzekały na znużenie pracą.

W drugiej połowie roku Jowisz powędruje do znaku Bliźniąt. Wielu z Was odkryje więc w sobie naukowe zacięcie i z zapałem zacznie zgłębiać jakąś nieznana dotąd dziedzinę.


Obserwujmy więc :) Ale i działajmy :D
Awatar użytkownika
agnieszka88
 
Posty: 254
Rejestracja: sobota 26 lis 2011, 22:30
Lokalizacja: opolskie

Re: PRZEPOWIEDNIE

środa 09 maja 2012, 12:06

Witam,

od jakiegos czasu sledę portal.
Chciałbym się podzielić link do przepowiednie o Olimpiadę w Londynie:

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 7TJ1C21a2M

bardzo ciekawy, jak będę miał czas i jeśli kogos interesuje mogę próbować tłumaczyć.

Pozdrawiam serdecznie.
kueka29
 
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 07 maja 2012, 14:58

Re: PRZEPOWIEDNIE

środa 09 maja 2012, 12:46

kueka29 pisze:Witam,


http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 7TJ1C21a2M

bardzo ciekawy, jak będę miał czas i jeśli kogos interesuje mogę próbować tłumaczyć.

Pozdrawiam serdecznie.


Przetłumacz, przetłumacz.....
Będzie możliwość porównać przepowiednie - z tym co faktycznie się wydarzy.
ASTRE
 
Posty: 64
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2011, 21:40

Re: PRZEPOWIEDNIE

środa 09 maja 2012, 13:54

Koniecznie proszę o przetłumaczenie :) Bardzo ciekawy temat!
Ty powinieneś się doskonalić, będąc bowiem częścią Wszechświata, doskonalisz Wszystko.
Awatar użytkownika
Admin
Site Admin
 
Posty: 348
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2011, 09:39

Re: PRZEPOWIEDNIE

piątek 31 maja 2013, 07:48

Opamietajcie się , uczycie o smospełniających się przepowiedniach...kim wy jestescie by siać zniszczenie, niepokój i strach w umysłach ludzi..kim !!! Może to wy jestescie jaszczurami które pod przykrywką ostrzegania sieją, przepowiadania sieją defetyzm !!!
Czy nie ma wśród was tych którzy pokażą przyszłość jasną i przejżystą? Tych, którzy w wizycie obcych na ziemi zobaczą mozliwości, wymianę mysli, poznanie...
Ziemia woła !!! Ziemia się buntuje, Ziemia karze za brak poszanowania dla matki, za to że jej dzieci z każdym dniem powodują , że jest coraz słabsz...Trzęsie sie ze złości i rozpaczy, wylewa powodzią łzy, zobaczcie to wreszcie. To dzieki niej mozecie być silni. A ci niby najeźcy, biedni wnikają w ludzkie ciała, porywają mieszkańców, po co...bo strach jest stanąć na ziemi we własnej postaci wśród ludzi dla których ich właśni współtowarzysze , którzy są choć trochę inni sa niedozaakceptowania...Którzy pokroją wszystko co nie wydaje sie ludzkie...dlatego nie ma tu obcych.. Przepowiednia jest tylko jedna, bedzie dobrze....świat bedzie piekny, ludzie bedą ze sobą blisko, przyroda którz nas otacza rozkwitnie..i na to trzeba czekać , a przede wszystkim na to trzeba pracować...zaprosmy wiec INNYCH może pokażą nam jak żyć spokojnie, godnie, pokażmy im , że nie mysza się bac naszych skalpeli...bo pod powłoka ofiary ( jaka staramy sie z ludzi zrobić) siedzą potwory...galaktyczne potwory...Zadbajmy o nasza ziemie, o naszych współbraci...w stopniu takim jak mozemy, lokalnym ..papierki, woda, śmieci, usmiech ..to jest nasza praca...dobro rozlewa sie na cały swiat, mała iskierka roznieci wielki pożar....

" Straszliwa burza rozszalała się na morzu. Ostre podmuchy lodowatego wiatru przeszywały wodę i unosiły w olbrzymich falach, które spadały na plażę, niczym uderzenia młota mechanicznego. Jak stalowe lemiesze orały dno morskie, wyrzucając z niego na dziesiątki metrów od brzegu małe zwierzątka, skorupiaki, małe mięczaki.
Gdy burza minęła, tak gwałtownie jak przyszła, woda uspokoiła się i cofnęła. Teraz plaża była pokryta błotem, w którym zwijały się w agonii tysiące, tysiące rozgwiazd. Było ich tyle, że plaża wydawała się być zabarwiona na różowo.
Zjawisko to przyciągnęło wielu ludzi ze wszystkich stron wybrzeża. Przyjechały nawet ekipy telewizyjne, aby sfilmować to dziwne zjawisko. Rozgwiazdy były prawie nieruchome. Umierały.
Wśród tłumu stało również dziecko, trzymane za rękę przez ojca. Oczyma zasmuconymi wpatrywało się w małe rozgwiazdy. Wszyscy na nie patrzyli, ale nic nie robili. Nagle dziecko puściło rękę ojca, zdjęło buciki i skarpetki, i pobiegło na plażę. Pochyliło się i małymi rączkami wzięło trzy rozgwiazdy, i biegnąc szybko zaniosło je do wody, potem wróciło i zaczęło robić to samo. Zza cementowej balustrady jakiś mężczyzna zawołał:
- Co robisz chłopczyku?
- Wrzucam do morza rozgwiazdy. W przeciwnym razie wszystkie zginą na plaży - odpowiedziało dziecko.
- Tu znajdują się tysiące rozgwiazd, nie możesz uratować ich wszystkich. Jest ich zbyt wiele! - zawołał mężczyzna. - Tak dzieje się na tysiącach innych plaży wzdłuż brzegu! Nie możesz zmienić tego faktu!
Dziecko pochyliło się, by wziąć do ręki inną rozgwiazdę i rzucając ją do wody, powiedziało:
- A jednak zmieniłem ten fakt dla tej oto rozgwiazdy.
Mężczyzna przez chwilę milczał, potem pochylił się, zdjął buty i skarpety, i zszedł na plażę. Zaczął zbierać rozgwiazdy i wrzucać je do morza. Po chwili zrobiły to samo dwie dziewczyny. Było ich czworo, wrzucających rozgwiazdy do wody. Po paru minutach było ich 50, potem 100, 200, tysiące osób, które wrzucały rozgwiazdy do morza. W ten sposób uratowano je wszystkie.
Wystarczyłoby,
aby dla przemiany świata ktoś,
nawet mały,
miał odwagę rozpocząć."
Nie jest naj­ważniej­sze, byś był lep­szy od in­nych.Naj­ważniej­sze jest, byś był lep­szy od sa­mego siebie z dnia wczorajszego. Gandhi
Awatar użytkownika
bazylia
 
Posty: 204
Rejestracja: czwartek 30 maja 2013, 08:00

[ Posty: 12 ]

Online: 1  Max: 42
cron
HIPERIA - przestrzeń Wiedzy, Rozsądku i Świadomości.
  • Hiperia

    Twoja przestrzeń

  • HELIOtv - program promocyjny
1 2
Przemyśl

Współpracują

  • image
  • Hiperfizyka
  • Interregnum
  • hiperia.org
  • HelioTV - telewizja internetowa.
  • Eko sklep.
Previous Next